OBAL ROKU 2024

Ročník 2024

  Milí fanúšikovia dizajnu a inovatívnych obalov,

s potešením vám oznamujeme, že prípravy na ďalší ročník našej prestížnej súťaže "Obal roku" sú v plnom prúde. Každý rok sa snažíme posúvať hranice kreativity a inovácií v oblasti obalového dizajnu a tento rok nebude výnimkou.

Čo je nové?

Na nadchádzajúci ročník sme pripravili množstvo noviniek a vylepšení. Patrí medzi ne rozšírenie kategórií, ktoré teraz zahŕňajú udržateľné a ekologické obaly, ako aj špeciálne ocenenia pre mladých dizajnérov. Chceme podporiť a odmeniť tých, ktorí pracujú na inovatívnych riešeniach pre ekologickejšiu a udržateľnejšiu budúcnosť.

Ako sa zapojiť?

Registrácia do súťaže sa otvorí 1. marca 2024 a srdečne vítame všetkých dizajnérov, štúdiá, výrobcov obalov a študentov, aby predstavili svoje nápadité a inovatívne obaly. Viac informácií o registrácii a podmienkach účasti nájdete v časti "Podmienky súťaže".

Pridajte sa k nám!

S radosťou vítame staré aj nové tváre v našej komunite nadšencov pre obaly. Sledujte nás na sociálnych sieťach a na našej webovej stránke, kde získate najnovšie informácie o nadchádzajúcom podujatí.

Tešíme sa na vašu účasť a na ďalšie úžasné konštrukcie a návrhy, ktoré spoločne objavíme!

 

S úctou,

Tím súťaže Obal roku